
1 / 7
Renault Megane III Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 8200939386A
LietotaSKU: MDV86847
151.49 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8200939386A |
| Marka | Renault |
| Modelis | Megane III |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 832 |
| Nobraukums | 145 000 km |
| Krāsa | extreme blue / TERNA |
| VIN | VF1BZ0B0642635283 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 8200939386 GE4471500023
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 85kW
121.19 €MDV91332
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 8200939386 GE4471500023
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
121.19 €MDV92323
LietotaElektrisks radiatoru ventilators 000035737
Renault · Megane III · 2010 · 1.6L 82kW
30.29 €MDV36680
LietotaCaurulīte (-es) / šļūtene (-es) 8201003136
Renault · Megane III · 2011 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV71084
Nav foto
LietotaDzinēja vadības bloks 215860596A 8200751638
Renault · Megane III · 2010 · 1.6L 81kW
20.00 €MDV104215
LietotaDzinējs K9K832 K9K
Renault · Megane III · 2010 · 1.5L 78kW
700.00 €MDV95351
