
1 / 30
Audi TT Mk1 Aizdedzes ECU komplekts 1ML906032A 0261208221
LietotaSKU: MDV86874
454.46 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 1ML906032A |
| OEM kods | 0261208221 |
| Citi kodi | 8N2920930C |
| Marka | Audi |
| Modelis | TT Mk1 |
| Gads | 2001 |
| Virsbūve | Kupeja |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 165 kW |
| Dzinēja kods | BAM |
| Nobraukums | 149 000 km |
| Krāsa | denimblau / LZ5W |
| VIN | TRUZZZ8NZ11034143 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Aizdedzes ECU komplekts
Apraksts
Chip tunjng, The engine had a custom exhaust manifold and a hybrid turbo.
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors) 7E0907652A
Audi · TT Mk1 · 2002 · 1.8L 110kW
10.10 €MDV17712
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi 8N7951177 K5505
Audi · TT Mk1 · 2002 · 1.8L 110kW
10.10 €MDV42720
LietotaSkaņas pastiprinātājs 8N8035223
Audi · TT Mk1 · 2005 · 1.8L 132kW
20.20 €MDV22762
LietotaKsenona vadības bloks 1307329066 19FM0338
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L 165kW
15.15 €MDV81734
LietotaGaismas modulis LCM 4B0907357 070201
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV84721
LietotaDegvielas maģistrālā caurule 06A133681B
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L
40.00 €MDV104341



