
1 / 30
Audi TT Mk1 Aizdedzes ECU komplekts 1ML906032A 0261208221
Б/уSKU: MDV86874
454.46 €
Цена с НДС
| Код произв. | 1ML906032A |
| OEM код | 0261208221 |
| Другие коды | 8N2920930C |
| Марка | Audi |
| Модель | TT Mk1 |
| Год | 2001 |
| Кузов | Купе |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.8L 165 kW |
| Код двигателя | BAM |
| Пробег | 149 000 км |
| Цвет | denimblau / LZ5W |
| VIN | TRUZZZ8NZ11034143 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Комплект зажигания
Описание
Chip tunjng, The engine had a custom exhaust manifold and a hybrid turbo.
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары
Б/уESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors) 7E0907652A
Audi · TT Mk1 · 2002 · 1.8L 110kW
10.10 €MDV17712
Б/уCitu veidu vadības bloki / moduļi 8N7951177 K5505
Audi · TT Mk1 · 2002 · 1.8L 110kW
10.10 €MDV42720
Б/уSkaņas pastiprinātājs 8N8035223
Audi · TT Mk1 · 2005 · 1.8L 132kW
20.20 €MDV22762
Б/уKsenona vadības bloks 1307329066 19FM0338
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L 165kW
15.15 €MDV81734
Б/уGaismas modulis LCM 4B0907357 070201
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV84721
Б/уDegvielas maģistrālā caurule 06A133681B
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L
40.00 €MDV104341



