
1 / 7
Ford Kuga II Stūres statņa elektriskā daļa 41519611A A0068286
LietotaSKU: MDV89050
151.49 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 41519611A |
| OEM kods | A0068286 |
| Citi kodi | 41519611A |
| Marka | Ford |
| Modelis | Kuga II |
| Gads | 2017 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 1.5L 134 kW |
| Dzinēja kods | M9MA |
| Nobraukums | 37 245 km |
| Krāsa | guard / 1D |
| VIN | WF0AXXWPMAHK38639 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Stūres statņa elektriskā daļa
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaStabilizators AV615482EB
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
25.25 €MDV72051
LietotaPriekšējais šķērsnis
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
55.55 €MDV72021
LietotaPriekšpusē amortizators ar atsperi CV6118045FBA E5643601
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
102.01 €MDV88430
LietotaVidējais kardāns EJ7P4K145AD
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
383.76 €MDV79815
LietotaAizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
434.25 €MDV70977
LietotaAkumulatora kaste am5110723af
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
10.10 €MDV80469






