
1 / 7
Ford Kuga II Stūres statņa elektriskā daļa 41519611A A0068286
UsedSKU: MDV89050
151.49 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 41519611A |
| OEM code | A0068286 |
| Other codes | 41519611A |
| Make | Ford |
| Model | Kuga II |
| Year | 2017 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 1.5L 134 kW |
| Engine code | M9MA |
| Mileage | 37 245 km |
| Color | guard / 1D |
| VIN | WF0AXXWPMAHK38639 |
| Condition | Used |
Category: Steering rack electric part
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedStabilizators AV615482EB
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
25.25 €MDV72051
UsedPriekšējais šķērsnis
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
55.55 €MDV72021
UsedPriekšpusē amortizators ar atsperi CV6118045FBA E5643601
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
102.01 €MDV88430
UsedVidējais kardāns EJ7P4K145AD
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
383.76 €MDV79815
UsedAizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
434.25 €MDV70977
UsedAkumulatora kaste am5110723af
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
10.10 €MDV80469






