
1 / 9
Audi A4 S4 B6 8E 8H Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis 8E0807681A 8E0807682A
LietotaSKU: MDV89847
15.15 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8E0807681A |
| OEM kods | 8E0807682A |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B6 8E 8H |
| Gads | 2003 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 110 kW |
| Dzinēja kods | AWA |
| Nobraukums | 151 000 km |
| Krāsa | moroblau / LZ5J |
| VIN | WAUZZZ8E74A055494 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaPretmiglas luktura dekoratīvais režģis SLINE
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.9L 96kW
20.20 €MDV63457
LietotaPretmiglas luktura dekoratīvais režģis 8E0807681 8E0807682
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.9L 96kW
15.15 €MDV82372
LietotaApakšējais režģis (trīsdaļīgs) 8E0807681
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV82638
LietotaPriekšpusē bampera sija / balka 8E0807109
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV17686
LietotaDzinēja pārsega amortizators 8H0823359
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2004 · 3.0L 162kW
10.10 €MDV17768
LietotaRadiatoru panelis K1933
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 96kW
20.20 €MDV22600
