
1 / 9
Audi A4 S4 B6 8E 8H Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis 8E0807681A 8E0807682A
UsedSKU: MDV89847
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8E0807681A |
| OEM code | 8E0807682A |
| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B6 8E 8H |
| Year | 2003 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 110 kW |
| Engine code | AWA |
| Mileage | 151 000 km |
| Color | moroblau / LZ5J |
| VIN | WAUZZZ8E74A055494 |
| Condition | Used |
Category: Front fog light trim/grill
Donor vehicle photos

1 / 11
Other parts from this car
Similar items
UsedPretmiglas luktura dekoratīvais režģis SLINE
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.9L 96kW
20.20 €MDV63457
UsedPretmiglas luktura dekoratīvais režģis 8E0807681 8E0807682
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.9L 96kW
15.15 €MDV82372
UsedApakšējais režģis (trīsdaļīgs) 8E0807681
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV82638
UsedPriekšpusē bampera sija / balka 8E0807109
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV17686
UsedDzinēja pārsega amortizators 8H0823359
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2004 · 3.0L 162kW
10.10 €MDV17768
UsedRadiatoru panelis K1933
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 96kW
20.20 €MDV22600
