
1 / 10
Opel Meriva B Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 401351739 05132181029A
LietotaSKU: MDV90893
60.60 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 401351739 |
| OEM kods | 05132181029A |
| Citi kodi | 13335253 |
| Marka | Opel |
| Modelis | Meriva B |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.4L 74 kW |
| Dzinēja kods | A14XER |
| Nobraukums | 56 000 km |
| Krāsa | muskatgrau / 40W |
| VIN | W0LSD9EC5C4223117 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 401351739 13412250
Opel · Meriva B · 2013 · 1.4L 74kW
50.50 €MDV82920
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 13250608 401351739
Opel · Meriva B · 2010 · 1.4L 88kW
50.00 €MDV93130
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 401351739 13450516
Opel · Meriva B · 2014 · 1.6L
30.00 €MDV102159
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 13412250 401351739
Opel · Meriva B · 2013 · 1.4L 103kW
20.00 €MDV96992
LietotaBSM vadības modulis 13410470
Opel · Meriva B · 2012 · 1.4L
40.00 €MDV106263
Nav foto
LietotaAntena (GPS antena) 13322155
Opel · Meriva B · 2011 · 1.4L 74kW
15.00 €MDV104508
