
1 / 18
Jaguar E-Pace Slieksnis J9C310154A J9C310155A
LietotaSKU: MDV92207
70.70 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | J9C310154A |
| OEM kods | J9C310155A |
| Marka | Jaguar |
| Modelis | E-Pace |
| Gads | 2020 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 132 kW |
| Dzinēja kods | 204DTD |
| Nobraukums | 62 000 km |
| Krāsa | corris grey / 1AB |
| VIN | SADFB2CNXL1Z79309 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Slieksnis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaAntena (GPS antena) GJ3219C089DB LT65439
Jaguar · E-Pace · 2020 · 2.0L 132kW
20.20 €MDV90719
LietotaLietus sensors LK1005383002 LK10053830
Jaguar · E-Pace · 2020 · 2.0L 132kW
20.20 €MDV91325
LietotaRokas bremzes slēdzis J9C32B623aa 10139323
Jaguar · E-Pace · 2020 · 2.0L 132kW
15.15 €MDV91334
LietotaSlēdžu komplekts J9C311654AA 292484580281
Jaguar · E-Pace · 2020 · 2.0L 132kW
10.10 €MDV91336
LietotaAdBlue sprausla FX23189E3AB
Jaguar · E-Pace · 2020 · 2.0L 132kW
60.60 €MDV91340
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija KW9319C211MD 7513350311
Jaguar · E-Pace · 2020 · 2.0L 132kW
302.97 €MDV91311






