
1 / 7
Opel Insignia A Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) P13232307 107719060B4
LietotaSKU: MDV93727
19.80 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | P13232307 |
| OEM kods | 107719060B4 |
| Citi kodi | R134A |
| Marka | Opel |
| Modelis | Insignia A |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 96 kW |
| Dzinēja kods | A20DTJ |
| Nobraukums | 95 000 km |
| Krāsa | ozeanblau / 22A |
| VIN | W0LGS6EK3A1127454 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) P13232307
Opel · Insignia A · 2010 · 2.0L 118kW
20.20 €MDV71356
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) P13232307 039512079B4
Opel · Insignia A · 2009 · 2.0L 118kW
20.20 €MDV75713
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) P22861236 2655907304
Opel · Insignia A · 2013 · 2.0L 103kW
25.00 €MDV102910
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) P22861236 3540305404
Opel · Insignia A · 2014 · 2.0L 120kW
30.00 €MDV95768
LietotaGaisa kondicionēšanas kompresora stiprinājums 55562863
Opel · Insignia A · 2009 · 2.0L 96kW
10.10 €MDV2585
LietotaElektrisks radiatoru ventilators 13223018
Opel · Insignia A · 2010 · 2.0L 1kW
15.15 €MDV19889




