
1 / 5
Audi A4 S4 B7 8E 8H Priekšējais dubļusargs 8E0075111A
LietotaSKU: MDV94967
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8E0075111A |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B7 8E 8H |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | BRE |
| Nobraukums | 200 000 km |
| Krāsa | silbersee / LY7W |
| VIN | WAUZZZ8E07A267559 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Priekšējais dubļusargs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaPriekšējais dubļusargs K3190
Audi · A4 S4 B7 8E 8H · 2005 · 1.9L 85kW
10.10 €MDV25378
LietotaDubļusargu komplekts 8E0075111A 8EC075101
Audi · A4 S4 B7 8E 8H · 2006 · 1.9L
40.39 €MDV85938
LietotaVilkšanas āķis 8E0805616C K3175
Audi · A4 S4 B7 8E 8H · 2005 · 1.9L 85kW
10.10 €MDV24914
LietotaAntena (GPS antena) 8E9035503M
Audi · A4 S4 B7 8E 8H · 2007 · 2.0L 110kW
10.10 €MDV3944
LietotaVējstikla dekoratīvā apdare 8E08513275
Audi · A4 S4 B7 8E 8H · 2007 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV5062
LietotaVējstikla dekoratīvā apdare 8E0854328E
Audi · A4 S4 B7 8E 8H · 2005 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV10224
