
1 / 8
Jaguar XF X250 Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 130204A J6R3A
LietotaSKU: MDV97361
10.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 130204A |
| OEM kods | J6R3A |
| Citi kodi | CX2318C858DD |
| Marka | Jaguar |
| Modelis | XF X250 |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 2.2L 147 kW |
| Dzinēja kods | 224DT |
| Nobraukums | 137 819 km |
| Krāsa | crystal blue / JKF |
| VIN | SAJAC0565DDS94603 |
| Stāvoklis | Lietota |
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 28189491 G925A
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L 180kW
30.00 €MDV104314
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 28189491 G925A
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L
10.10 €MDV88198
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8X2318C858AG
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L
10.10 €MDV49740
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 15069800 8X2318C858AE
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
10.10 €MDV90714
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8X2318C858AG 28189489
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
10.10 €MDV64952
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 28189491 G925A
Jaguar · XF X250 · 2011 · 3.0L 177kW
10.10 €MDV81083











