
1 / 8
Jaguar XF X250 Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 130204A J6R3A
Б/уSKU: MDV97361
10.00 €
Цена с НДС
| Код произв. | 130204A |
| OEM код | J6R3A |
| Другие коды | CX2318C858DD |
| Марка | Jaguar |
| Модель | XF X250 |
| Год | 2013 |
| Кузов | Седан |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 2.2L 147 kW |
| Код двигателя | 224DT |
| Пробег | 137 819 км |
| Цвет | crystal blue / JKF |
| VIN | SAJAC0565DDS94603 |
| Состояние | Б/у |
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Нет фото
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 28189491 G925A
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L 180kW
30.00 €MDV104314
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 28189491 G925A
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L
10.10 €MDV88198
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8X2318C858AG
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L
10.10 €MDV49740
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 15069800 8X2318C858AE
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
10.10 €MDV90714
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8X2318C858AG 28189489
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
10.10 €MDV64952
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 28189491 G925A
Jaguar · XF X250 · 2011 · 3.0L 177kW
10.10 €MDV81083











