
1 / 9
Audi A3 S3 A3 Sportback 8P Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš 8P0953519A
LietotaSKU: MDV97711
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8P0953519A |
| Marka | Audi |
| Modelis | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.9L 77 kW |
| Dzinēja kods | BLS |
| Nobraukums | 172 280 km |
| Krāsa | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8P29A031175 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš 8P0953519E 00401202865604
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 2.0L 103kW
20.00 €MDV104693
LietotaStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš 8P0953519E 10004012
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV91841
LietotaStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš 8P0953519E 10004012
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
5.00 €MDV83609
LietotaStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš 8P0953519E 10004012
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 1.9L
5.00 €MDV48499
LietotaRokturu komplekts 8P0907137CD 8P0953513E
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 1.6L
15.00 €MDV106414
Nav foto
LietotaGaisa spilvenu lenta (SRS gredzens) 1K0959653D
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 2.0L 103kW
15.00 €MDV104698





