
1 / 9
Audi A3 S3 A3 Sportback 8P Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš 8P0953519A
Б/уSKU: MDV97711
5.00 €
Цена с НДС
| Код произв. | 8P0953519A |
| Марка | Audi |
| Модель | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Год | 2008 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.9L 77 kW |
| Код двигателя | BLS |
| Пробег | 172 280 км |
| Цвет | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8P29A031175 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Ручка стеклоочистителей
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары
Нет фото
Б/уStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš 8P0953519E 00401202865604
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 2.0L 103kW
20.00 €MDV104693
Б/уStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš 8P0953519E 10004012
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV91841
Б/уStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš 8P0953519E 10004012
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
5.00 €MDV83609
Б/уStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš 8P0953519E 10004012
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 1.9L
5.00 €MDV48499
Б/уRokturu komplekts 8P0907137CD 8P0953513E
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 1.6L
15.00 €MDV106414
Нет фото
Б/уGaisa spilvenu lenta (SRS gredzens) 1K0959653D
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 2.0L 103kW
15.00 €MDV104698





