
1 / 6
Audi A3 S3 A3 Sportback 8P Aizmugurējā pārsega slēdzene 8P3827469A
LietotaSKU: MDV98451
10.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8P3827469A |
| Marka | Audi |
| Modelis | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Gads | 2006 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | BKD |
| Nobraukums | 140 672 km |
| Krāsa | silbersee / LY7W |
| VIN | WAUZZZ8PX6A210995 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Aizmugurējā pārsega slēdzene
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene 8P3827520A
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2007 · 2.0L 125kW
30.29 €MDV87943
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene 8P3827469A
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 1.4L 92kW
10.10 €MDV61045
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene 8K9827505 1133809
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 1.6L 75kW
5.00 €MDV103258
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
5.00 €MDV83874
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene 8K9827505 10310
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2012 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV61563
LietotaBagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste 8P4827574
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L 103kW
15.00 €MDV106201









