
1 / 6
Audi A3 S3 A3 Sportback 8P Aizmugurējā pārsega slēdzene 8P3827469A
Б/уSKU: MDV98451
10.00 €
Цена с НДС
| Код произв. | 8P3827469A |
| Марка | Audi |
| Модель | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Год | 2006 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 103 kW |
| Код двигателя | BKD |
| Пробег | 140 672 км |
| Цвет | silbersee / LY7W |
| VIN | WAUZZZ8PX6A210995 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Замок задней крышки
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уAizmugurējā pārsega slēdzene 8P3827520A
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2007 · 2.0L 125kW
30.29 €MDV87943
Б/уAizmugurējā pārsega slēdzene 8P3827469A
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 1.4L 92kW
10.10 €MDV61045
Б/уAizmugurējā pārsega slēdzene 8K9827505 1133809
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 1.6L 75kW
5.00 €MDV103258
Б/уAizmugurējā pārsega slēdzene
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
5.00 €MDV83874
Б/уAizmugurējā pārsega slēdzene 8K9827505 10310
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2012 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV61563
Б/уBagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste 8P4827574
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L 103kW
15.00 €MDV106201









