
1 / 8
Renault Megane III Dzinēja vadības bloks S180153105A 237103571R
LietotaSKU: MDV98629
15.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | S180153105A |
| OEM kods | 237103571R |
| Citi kodi | 237101908R |
| Marka | Renault |
| Modelis | Megane III |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 115 000 km |
| Krāsa | star black / TEGNE |
| VIN | VF1DZ140649523166 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Dzinēja vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaDzinēja vadības bloks 215860596A 8200751638
Renault · Megane III · 2010 · 1.6L 81kW
20.00 €MDV104215
LietotaDzinēja vadības bloks 237100131R 237100858R
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
15.15 €MDV83766
LietotaDzinēja vadības bloks 237100307R S180067106A
Renault · Megane III · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV67126
Nav foto
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi 284B15986R
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
20.20 €MDV71917
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) T1001877V
Renault · Megane III · 2011 · 1.5L 80kW
20.20 €MDV12765
LietotaNavigācijas (GPS) vadības bloks 280380655R 281139717
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
10.10 €MDV37806





