
1 / 10
Ford Mondeo MK IV Bampera apakšas aizsargs BS718B384A M738A
LietotaSKU: MDV98718
40.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | BS718B384A |
| OEM kods | M738A |
| Citi kodi | 4729A |
| Marka | Ford |
| Modelis | Mondeo MK IV |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 85 kW |
| Dzinēja kods | T1BA |
| Nobraukums | 154 000 km |
| Krāsa | panther black / G6 |
| VIN | WF0GXXGBBGBL15764 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Bampera apakšas aizsargs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaBampera apakšas aizsargs
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
30.29 €MDV71451
LietotaBampera apakšas aizsargs 7S718B384A
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV73023
LietotaBampera apakšas aizsargs
Ford · Mondeo MK IV · 2009 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV73009
LietotaBampera apakšas aizsargs
Ford · Mondeo MK IV · 2009 · 2.0L 103kW
30.29 €MDV69241
LietotaBampera apakšas aizsargs 7S718B384A 7S718B384AA
Ford · Mondeo MK IV · 2010 · 2.0L 103kW
20.00 €MDV103860
LietotaBampera apakšas aizsargs SP6557 M738A
Ford · Mondeo MK IV · 2011 · 2.0L 103kW
20.00 €MDV102773







