
1 / 9
Nissan Qashqai Priekšējās arkas apdare 63810BR01A 68810JD01D
LietotaSKU: MDV98889
15.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 63810BR01A |
| OEM kods | 68810JD01D |
| Citi kodi | 688104X000 |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 83 692 km |
| Krāsa | alizarin crimson / NAJ |
| VIN | SJNFCAJ10U2417356 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Priekšējās arkas apdare
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaPriekšējās arkas apdare 63811JD000
Nissan · Qashqai · 2008 · 1.6L 84kW
20.20 €MDV41684
LietotaPriekšējās arkas apdare 63811JD01D 633113D060
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
50.50 €MDV89986
LietotaPriekšējās arkas apdare 63810JD000
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV102821
LietotaSpārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
30.29 €MDV36770
LietotaSpārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
30.29 €MDV36765
LietotaSpārns
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV82787









