
1 / 31
Audi A4 S4 B8 8K Pilns virsbūves komplekts 8K0854932A 8K0854931A
Б/уSKU: MDV103532
400.00 €
Цена с НДС
| Код произв. | 8K0854932A |
| OEM код | 8K0854931A |
| Другие коды | 8K0807521C |
| Марка | Audi |
| Модель | A4 S4 B8 8K |
| Год | 2010 |
| Кузов | Универсал |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 125 kW |
| Код двигателя | CAHA |
| Пробег | 125 000 км |
| Цвет | ibisweiss / LY9C |
| VIN | WAUZZZ8KXBA024338 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Обвес полный комплект
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уAvārijas zīme 27R030017
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
10.00 €MDV103382
Б/уRokas bremžu vadības modulis 8K0907801G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV106270
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043S
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV106273
Б/уZemo frekvenču skaļrunis 8T8035382 1000143001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV105999
Б/уEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603A
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
25.00 €MDV105913
Нет фото
Б/уEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603F A1896113CA
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
55.00 €MDV104255










