
1 / 8
Suzuki Grand Vitara II Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3951076K0 3952079K10CAT
Б/уSKU: MDV49814
30.29 €
Цена с НДС
| Код произв. | 3951076K0 |
| OEM код | 3952079K10CAT |
| Другие коды | CJB502A019A |
| Марка | Suzuki |
| Модель | Grand Vitara II |
| Год | 2011 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.6L 78 kW |
| Код двигателя | M16A |
| Пробег | 95 000 км |
| Цвет | phoenix red / zlb |
| VIN | JSAJTA74V00611211 |
| Состояние | Б/у |
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3952579K30CAT 3951076K0
Suzuki · Grand Vitara II · 2012 · 2.4L
40.00 €MDV105829
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3951065J91CZJ 3951064J0
Suzuki · Grand Vitara II · 2006 · 1.9L 95kW
20.20 €MDV48523
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3951063JD4 CJB502A014AJ
Suzuki · Grand Vitara II · 2007 · 1.9L 95kW
25.25 €MDV56641
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3951065J84CAT 3951065J84
Suzuki · Grand Vitara II · 2008 · 1.6L 78kW
66.26 €MDV63011
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) CJB502A001AG 3951065J81C2J
Suzuki · Grand Vitara II · 2007 · 1.6L 78kW
25.00 €MDV103270
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 7M3907040E C95YA
Suzuki · Grand Vitara II · 2007 · 1.6L 78kW
15.00 €MDV102998








