
1 / 7
Volkswagen Touran II Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 7N0907426K
Б/уSKU: MDV66257
10.10 €
Цена с НДС
| Код произв. | 7N0907426K |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Touran II |
| Год | 2011 |
| Кузов | Минивэн |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.6L 77 kW |
| Код двигателя | CAYC |
| Пробег | 161 559 км |
| Цвет | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVGZZZ1TZBW096466 |
| Состояние | Б/у |
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары
Нет фото
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 7N0907426AM 5HB00975170
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
20.20 €MDV73598
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 7N0907426K 5HB00975150
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV102989
Б/уESP (stabilizēšanas sistēmas) slēdzis 1T2857368B
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV31577
Б/уRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 5K0035156 CQJV1874AE
Volkswagen · Touran II · 2010 · 1.6L 77kW
20.20 €MDV47472
Б/уRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 5K0035156A VWZAZ1L2118658
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV73902
Б/уKvēlsveču relejs 038907281D 0522120504
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV102710



