
1 / 7
Skoda Superb B5 (3U) Aizmugurējā pārsega slēdzene CZV873U0827573A 3U0827573A
Б/уSKU: MDV70436
5.00 €
Цена с НДС
| Код произв. | CZV873U0827573A |
| OEM код | 3U0827573A |
| Марка | Skoda |
| Модель | Superb B5 (3U) |
| Год | 2007 |
| Кузов | Седан |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 103 kW |
| Код двигателя | BSS |
| Пробег | 129 264 км |
| Цвет | capuccino beige / LF8H |
| VIN | TMBBR63U989009965 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Замок задней крышки
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары
Б/уSalona dekoratīvās apdares komplekts 3U2863216A 3U0858069H
Skoda · Superb B5 (3U) · 2006 · 2.0L 103kW
120.00 €MDV106939
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 6013966
Skoda · Superb B5 (3U) · 2006 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV106399
Нет фото
Б/уCentrālais gaisa ventilācijas režģis 3U0820951A
Skoda · Superb B5 (3U) · 2006 · 2.0L 103kW
25.00 €MDV104132
Нет фото
Б/уAntena (GPS antena) 1U0035507A
Skoda · Superb B5 (3U) · 2006 · 2.0L 103kW
40.00 €MDV104611
Нет фото
Б/уLuktura bloks / (ksenona bloks) 5DV00829000 100VDC85VAC
Skoda · Superb B5 (3U) · 2006 · 2.0L 103kW
30.00 €MDV104830
Нет фото
Б/уSānu gaisa režģis 3U0819702 070906
Skoda · Superb B5 (3U) · 2006 · 2.0L 103kW
20.00 €MDV104129



