
1 / 7
Ford Mondeo Mk III Aizmugurējais lukturis virsbūvē 1S7113404A 0374D
Б/уSKU: MDV78628
15.15 €
Цена с НДС
| Код произв. | 1S7113404A |
| OEM код | 0374D |
| Другие коды | 6S7113404A |
| Марка | Ford |
| Модель | Mondeo Mk III |
| Год | 2007 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 107 kW |
| Код двигателя | CJBA |
| Пробег | 124 357 км |
| Цвет | moondust silver / ZJ |
| VIN | WF0TXXTTPT8C21281 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Задний фонарь в кузове
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары
Б/уAizmugurējais lukturis virsbūvē 1S7113405A
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 1.8L 92kW
20.20 €MDV78282
Б/уAizmugurējais lukturis virsbūvē 1S7113405A K2508
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
10.10 €MDV18958
Б/уAizmugurējais lukturis virsbūvē K2491 1S7113405A
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
10.10 €MDV18906
Б/уAizmugurējais lukturis virsbūvē 3S7113405A 3S7113405A
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
20.20 €MDV13256
Б/уAizmugurējais lukturis virsbūvē 084311938
Ford · Mondeo Mk III · 2003 · 2.0L 107kW
20.20 €MDV13271
Б/уAizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
20.20 €MDV13273



