
1 / 8
Nissan Qashqai Numura zīmes apgaismojums 24055JD00A JUL1280311121346
Б/уSKU: MDV82511
20.20 €
Цена с НДС
| Код произв. | 24055JD00A |
| OEM код | JUL1280311121346 |
| Марка | Nissan |
| Модель | Qashqai |
| Год | 2011 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 430 |
| Пробег | 126 000 км |
| Цвет | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAJ10U2278905 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Освещение номера
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары
Б/уNumura zīmes apgaismojums 24055JD00A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV82550
Б/уAizmugurē atstarotājs 26561BR00A
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106421
Б/уAizmugurējais lukturis virsbūvē 89070312
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
20.20 €MDV56430
Нет фото
Б/уAizmugurē atstarotājs 965171 26561EB300
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV90190
Б/уPapildu bremžu signāla lukturis 26590JD00A 89072564
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV92154
Б/уAizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV70943








