
1 / 8
Volkswagen Touran II Starteris 02Z911024K TS18ERL21
UsedSKU: MDV103409
10.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 02Z911024K |
| OEM code | TS18ERL21 |
| Make | Volkswagen |
| Model | Touran II |
| Year | 2011 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 77 kW |
| Engine code | CAYC |
| Mileage | 169 000 km |
| Color | reflexsilber / LA7W |
| VIN | WVGZZZ1TZBW084209 |
| Condition | Used |
Category: Starter motor
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedVadi (startera)
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV103412
UsedVadi (ģeneratora)
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
15.00 €MDV60237
UsedDzinējs CAYC CAY
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
850.00 €MDV101332
UsedSolenoīda vārsts 1K0906627B
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV60223
UsedSpogulis (elektriski vadāms) E1021025
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
25.00 €MDV102765
No photo
UsedPriekšpusē bampera turētājs 1T0807183C DNW15922
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
20.00 €MDV104498








