
1 / 7
Skoda Fabia Mk1 (6Y) Dzinēja vadības bloks 03E906033A 3PE5329
UsedSKU: MDV104363
20.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 03E906033A |
| OEM code | 3PE5329 |
| Other codes | 5WP4430507 |
| Make | Skoda |
| Model | Fabia Mk1 (6Y) |
| Year | 2004 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.2L 40 kW |
| Engine code | AZQ |
| Mileage | 124 000 km |
| Color | flamencorot / LF3W |
| VIN | TMBJY46Y054192568 |
| Condition | Used |
Category: Engine control unit/module
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedDzinēja vadības bloks 03E906033AB
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2007 · 1.2L 47kW
20.20 €MDV19425
UsedDzinēja vadības bloks 045906019BM
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2004 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV19445
UsedDzinēja vadības bloks 045906019BM
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2004 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV18430
UsedDzinēja vadības bloks 03D906023B 5WP4050404
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2006 · 1.2L 40kW
10.10 €MDV49001
No photo
UsedDzinēja vadības bloks 036906034T 6160048912
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2000 · 1.4L 74kW
70.70 €MDV80580
UsedDzinēja vadības bloks 03E906023D
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2007 · 1.2L 47kW
10.10 €MDV10794



