
1 / 8
Audi A4 S4 B8 8K Ekrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603A
UsedSKU: MDV105913
25.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8T0919603A |
| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2009 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | CAGA |
| Mileage | 220 000 km |
| Color | granatrot / LZ3F |
| VIN | WAUZZZ8K29A206514 |
| Condition | Used |
Category: Screen/display/small screen
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
No photo
UsedEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603F A1896113CA
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
55.00 €MDV104255
UsedEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603E
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV91671
UsedRokas bremžu vadības modulis 8K0907801G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV106270
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043S
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV106273
UsedZemo frekvenču skaļrunis 8T8035382 1000143001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV105999
No photo
UsedKomforta modulis 8K0907063N 09029001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073




