
1 / 8
Audi A4 S4 B8 8K Ekrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603A
LietotaSKU: MDV105913
25.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8T0919603A |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 220 000 km |
| Krāsa | granatrot / LZ3F |
| VIN | WAUZZZ8K29A206514 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603F A1896113CA
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
55.00 €MDV104255
LietotaEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603E
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV91671
LietotaRokas bremžu vadības modulis 8K0907801G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV106270
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043S
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV106273
LietotaZemo frekvenču skaļrunis 8T8035382 1000143001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV105999
Nav foto
LietotaKomforta modulis 8K0907063N 09029001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073




