
1 / 6
Nissan Note (E11) Pasažiera gaisa spilvena slēdzis 250209U00A 11F13
UsedSKU: MDV106133
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 250209U00A |
| OEM code | 11F13 |
| Make | Nissan |
| Model | Note (E11) |
| Year | 2013 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 66 kW |
| Engine code | K9K 892 |
| Mileage | 125 302 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFDAE11U2218124 |
| Condition | Used |
Category: Passenger airbag on/off switch
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedAvārijas lukturu slēdzis 06019 N1LES3
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
5.00 €MDV106131
UsedAvārijas lukturu slēdzis 06019 K3375
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.6L 81kW
10.10 €MDV27678
UsedAvārijas lukturu slēdzis 06019
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.5L 63kW
5.00 €MDV37484
UsedAvārijas lukturu slēdzis 06019
Nissan · Note (E11) · 2006 · 1.6L 81kW
5.00 €MDV61669
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 7612830212 809H8H
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
150.00 €MDV106164
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28185BH10A PN3001PB
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.4L
45.00 €MDV106406









