
1 / 10
Nissan Note (E11) EGR dzesētājs 147356133R 310513A
UsedSKU: MDV105705
15.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 147356133R |
| OEM code | 310513A |
| Make | Nissan |
| Model | Note (E11) |
| Year | 2013 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 66 kW |
| Engine code | K9K 892 |
| Mileage | 125 302 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFDAE11U2218124 |
| Condition | Used |
Category: EGR valve cooler
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedEGR dzesētājs 147352070R 021009C
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV43740
UsedEGR dzesētājs 147355713R 040112D
Nissan · Note (E11) · 2012 · 1.5L 66kW
20.20 €MDV71233
UsedEGR vārsts 8200561269B
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.5L
15.15 €MDV43709
With defectsIzplūdes kolektors 468141
Nissan · Note (E11) · 2010 · 1.5L 63kW
10.10 €MDV30366
UsedIzplūdes kolektors 8200874116
Nissan · Note (E11) · 2011 · 1.5L 66kW
20.20 €MDV47911
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 7612830212 809H8H
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
150.00 €MDV106164










