
1 / 10
Nissan Note (E11) EGR dzesētājs 147356133R 310513A
LietotaSKU: MDV105705
15.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 147356133R |
| OEM kods | 310513A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Note (E11) |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 66 kW |
| Dzinēja kods | K9K 892 |
| Nobraukums | 125 302 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFDAE11U2218124 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: EGR dzesētājs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaEGR dzesētājs 147352070R 021009C
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV43740
LietotaEGR dzesētājs 147355713R 040112D
Nissan · Note (E11) · 2012 · 1.5L 66kW
20.20 €MDV71233
LietotaEGR vārsts 8200561269B
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.5L
15.15 €MDV43709
Ar defektuIzplūdes kolektors 468141
Nissan · Note (E11) · 2010 · 1.5L 63kW
10.10 €MDV30366
LietotaIzplūdes kolektors 8200874116
Nissan · Note (E11) · 2011 · 1.5L 66kW
20.20 €MDV47911
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 7612830212 809H8H
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
150.00 €MDV106164










