
1 / 6
Skoda Fabia Mk2 (5J) Komforta modulis 6R7937087K 10090099
UsedSKU: MDV106562
90.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 6R7937087K |
| OEM code | 10090099 |
| Make | Skoda |
| Model | Fabia Mk2 (5J) |
| Year | 2012 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 77 kW |
| Engine code | CAYC |
| Mileage | 75 979 km |
| Color | arctic green / LF7W |
| VIN | TMBKL65J0C3155400 |
| Condition | Used |
Category: Comfort/convenience module
Donor vehicle photos

1 / 13
Similar items
UsedKomforta modulis 6R7937087F HH11S0017
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2010 · 1.2L 63kW
120.00 €MDV106484
UsedKomforta modulis S2S36 6Q1937049F
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2007 · 1.9L
40.00 €MDV106552
UsedKomforta modulis 30896698 3817900220
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L
25.00 €MDV106150
No photo
UsedKomforta modulis 6R7937086M 10095789
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2013 · 1.2L
201.98 €MDV71965
UsedKomforta modulis 6R7937086K 10090097
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2013 · 1.2L 44kW
90.89 €MDV91531
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 5J0907044C 0092726
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L 77kW
30.00 €MDV106341




