
1 / 6
Mazda 6 Aizmugurējā loga tīrītāja motoriņš GJ6J67450A GJ6J67450A
UsedSKU: MDV13308
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | GJ6J67450A |
| OEM code | GJ6J67450A |
| Other codes | K1163 |
| Make | Mazda |
| Model | 6 |
| Year | 2006 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 81 kW |
| Mileage | 180 000 km |
| VIN | JMZGG14R601680652 |
| Condition | Used |
Category: Rear window wiper motor
Donor vehicle photos

1 / 2
Similar items
UsedAizmugurējā loga tīrītāja motoriņš GJ6J67450A 8496000032
Mazda · 6 · 2007 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV62183
UsedAizmugurējā loga tīrītāja motoriņš GS1M67450 8496000532
Mazda · 6 · 2010 · 1.8L 88kW
15.15 €MDV85432
UsedAizmugurējā loga tīrītāja motoriņš 849600 0032
Mazda · 6 · 2006 · 2.0L 81kW
20.20 €MDV7623
UsedLogu šķidruma tvertne GS1E67480 K0036
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
10.10 €MDV77867
UsedLogu šķidruma tvertne gs1e67480
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 120kW
10.10 €MDV77842
UsedLogu šķidruma tvertne GHR167480 860142811
Mazda · 6 · 2013 · 2.2L 110kW
25.25 €MDV41201










