
1 / 33
Audi A4 S4 B6 8E 8H Aizdedzes ECU komplekts 8E1910018A 0261S01024
UsedSKU: MDV37225
109.07 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8E1910018A |
| OEM code | 0261S01024 |
| Other codes | 8E0920950K |
| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B6 8E 8H |
| Year | 2003 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.0L 110 kW |
| Engine code | AWA |
| Mileage | 1 km |
| VIN | 1 |
| Condition | Used |
Category: Engine ECU kit and lock set
Similar items
UsedAizdedzes ECU komplekts 8E0909518AA 0261207934
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.8L
151.49 €MDV86887
UsedAizdedzes ECU komplekts 8E0907401C 28SA5210
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2001 · 2.5L 132kW
80.00 €MDV100343
UsedCentrālās atslēgas motoriņš 7M0959761A 8e5962115
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.8L
5.00 €MDV82278
UsedKomforta modulis 8E0959433BC
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 74kW
30.29 €MDV88276
UsedParkošanas (PDC) vadības bloks 8Z0919283A 601794
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2004 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV34949
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija KDG731 JVC
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2004 · 1.8L 140kW
35.34 €MDV24537





