
1 / 9
Ford Galaxy Apakšspārns LKN0097A 6M21A16115A
UsedSKU: MDV41413
20.20 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | LKN0097A |
| OEM code | 6M21A16115A |
| Other codes | K5560 |
| Make | Ford |
| Model | Galaxy |
| Year | 2008 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Engine code | UFWA |
| Mileage | 0 km |
| Condition | Used |
Category: Front wheel arch liner splash guards
Similar items
UsedApakšspārns 6M21A16115AJ
Ford · Galaxy · 2011 · 2.0L 120kW
20.20 €MDV92491
UsedApakšspārns 6M21A16115A LKN0097A
Ford · Galaxy · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV92462
UsedApakšspārns K5560
Ford · Galaxy · 2002 · 1.9L 85kW
20.20 €MDV41824
UsedApakšspārns 6M21A16115A JKI40097A
Ford · Galaxy · 2009 · 1.8L
10.10 €MDV92660
UsedApakšspārns 6M21A16115A LKN0097A
Ford · Galaxy · 2010 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92641
UsedApakšspārns 6M21A16115A LKN0097A
Ford · Galaxy · 2007 · 1.8L 92kW
15.15 €MDV92637
