
1 / 6
Ford Galaxy Apakšspārns 6M21A16115A LKN0097A
UsedSKU: MDV92641
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 6M21A16115A |
| OEM code | LKN0097A |
| Other codes | KN0097A |
| Make | Ford |
| Model | Galaxy |
| Year | 2010 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Engine code | QXWA |
| Mileage | 188 000 km |
| Color | moondust silver / 58 |
| VIN | WF0MXXGBWMAP47184 |
| Condition | Used |
Category: Front wheel arch liner splash guards
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedApakšspārns 6M21A16115AJ
Ford · Galaxy · 2011 · 2.0L 120kW
20.20 €MDV92491
UsedApakšspārns 6M21A16115A LKN0097A
Ford · Galaxy · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV92462
UsedApakšspārns K5560
Ford · Galaxy · 2002 · 1.9L 85kW
20.20 €MDV41824
UsedApakšspārns LKN0097A 6M21A16115A
Ford · Galaxy · 2008 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV41413
UsedApakšspārns 6M21A16115A JKI40097A
Ford · Galaxy · 2009 · 1.8L
10.10 €MDV92660
UsedApakšspārns 6M21A16115A LKN0097A
Ford · Galaxy · 2007 · 1.8L 92kW
15.15 €MDV92637






