
1 / 38
Nissan Pulsar Drošības spilvenu komplekts 985103ZL0A 34178117A
UsedSKU: MDV57520
409.01 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 985103ZL0A |
| OEM code | 34178117A |
| Other codes | 0589P1000202 |
| Make | Nissan |
| Model | Pulsar |
| Year | 2015 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 636 |
| Mileage | 90 515 km |
| Color | white / QAB |
| VIN | VSKDAAC13U0018279 |
| Condition | Used |
Category: Airbag set
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedRokturu komplekts 255544EA0A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV61225
UsedDzinēja vadības bloks 237104EA0B 843529246
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
72.89 €MDV60346
UsedStartera detaļa (-s) 251153ZN0A 2534004030
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV59933
UsedDzinēja vadu instalācija P240113ZN0A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
89.99 €MDV59891
UsedPriekšējais bamperis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
222.18 €MDV59216
UsedBSM vadības modulis 284B13ZP0A S180192372A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV58297





