
1 / 6
Nissan Pulsar BSM vadības modulis 284B13ZP0A S180192372A
UsedSKU: MDV58297
25.25 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 284B13ZP0A |
| OEM code | S180192372A |
| Other codes | 15824646425545 |
| Make | Nissan |
| Model | Pulsar |
| Year | 2015 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 636 |
| Mileage | 90 515 km |
| Color | white / QAB |
| VIN | VSKDAAC13U0018279 |
| Condition | Used |
Category: BSM Control unit
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedDzinēja vadības bloks 237104EA0B 843529246
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
72.89 €MDV60346
UsedCitu veidu vadības bloki / moduļi 277603ZP0B 056010
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV58178
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 275003ZP0A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63916
UsedCitu veidu vadības bloki / moduļi 292A54EA0A 0267027
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV58172
UsedDzinēja vadu instalācija P240113ZN0A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
89.99 €MDV59891
UsedAvārijas lukturu slēdzis 682UU3ZL0A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV63921






