
1 / 6
Nissan Juke I F15 Bagāžnieka amortizators 90450BV91A 3162240265N
UsedSKU: MDV62944
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 90450BV91A |
| OEM code | 3162240265N |
| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2018 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K |
| Mileage | 116 000 km |
| Color | ink blue / RBN |
| VIN | SJNFCAF15U7445617 |
| Condition | Used |
Category: Tailgate/trunk strut/damper
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
No photo
UsedAizmugurējā pārsega slēdzene
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
25.00 €MDV104190
UsedAtpakaļskata kamera 284421KA0B GPKD5608RDA
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
30.29 €MDV83392
UsedAizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
65.44 €MDV56176
UsedAizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
52.35 €MDV58678
UsedBagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste 90868BV80A
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV56796
UsedBagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste 908681kr6a
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
15.15 €MDV81886










