
1 / 10
Nissan Juke I F15 Slieksnis 768501KA6A
UsedSKU: MDV63571
20.20 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 768501KA6A |
| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2018 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K |
| Mileage | 116 000 km |
| Color | ink blue / RBN |
| VIN | SJNFCAF15U7445617 |
| Condition | Used |
Category: Sill
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedSlieksnis
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63572
With defectsAizmugurējā arka 788601KA6A
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV57116
UsedAizmugurējā arka 788611KA6A
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV98990
No photo
UsedAntena (GPS antena)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
25.00 €MDV104544
UsedRadio antena
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV102042
UsedDroseļvārsts 194206001 8200614985
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV105717











