
1 / 11
Nissan Juke I F15 Aizmugurējā arka 788601KA6A
With defectsSKU: MDV57116
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 788601KA6A |
| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2012 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 636 |
| Mileage | 123 000 km |
| Color | dark blue / RAQ |
| VIN | SJNFCAF15U6243812 |
| Condition | With defects |
Category: Rear arch trim
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedAizmugurējā arka 788611KA6A
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV98990
UsedSlieksnis 768501KA6A
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63571
UsedSlieksnis
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63572
No photo
UsedAntena (GPS antena)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
25.00 €MDV104544
UsedRadio antena
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV102042
UsedDroseļvārsts 194206001 8200614985
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV105717





