
1 / 11
Nissan Juke I F15 Aizmugurējā arka 788601KA6A
Ar defektuSKU: MDV57116
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 788601KA6A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 123 000 km |
| Krāsa | dark blue / RAQ |
| VIN | SJNFCAF15U6243812 |
| Stāvoklis | Ar defektu |
Kategorija: Aizmugurējā arka
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaAizmugurējā arka 788611KA6A
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV98990
LietotaSlieksnis 768501KA6A
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63571
LietotaSlieksnis
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63572
Nav foto
LietotaAntena (GPS antena)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
25.00 €MDV104544
LietotaRadio antena
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV102042
LietotaDroseļvārsts 194206001 8200614985
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV105717





