
1 / 8
Nissan Juke I F15 Aizmugurējā arka 788611KA6A
LietotaSKU: MDV98990
10.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 788611KA6A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 103 000 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6113918 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Aizmugurējā arka
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Ar defektuAizmugurējā arka 788601KA6A
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV57116
LietotaSlieksnis 768501KA6A
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63571
LietotaSlieksnis
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63572
Nav foto
LietotaAntena (GPS antena)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
25.00 €MDV104544
LietotaRadio antena
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV102042
LietotaDroseļvārsts 194206001 8200614985
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV105717











