
1 / 10
Nissan Juke I F15 Slieksnis 768501KA6A
LietotaSKU: MDV63571
20.20 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 768501KA6A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2018 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K |
| Nobraukums | 116 000 km |
| Krāsa | ink blue / RBN |
| VIN | SJNFCAF15U7445617 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Slieksnis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaSlieksnis
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63572
Ar defektuAizmugurējā arka 788601KA6A
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV57116
LietotaAizmugurējā arka 788611KA6A
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV98990
Nav foto
LietotaAntena (GPS antena)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
25.00 €MDV104544
LietotaRadio antena
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV102042
LietotaDroseļvārsts 194206001 8200614985
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV105717











