
1 / 10
Nissan Juke I F15 Kameras vadības bloka modulis 284F0BV80A 0156904
LietotaSKU: MDV58201
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 284F0BV80A |
| OEM kods | 0156904 |
| Citi kodi | 276113715 |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2018 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K |
| Nobraukums | 116 000 km |
| Krāsa | ink blue / RBN |
| VIN | SJNFCAF15U7445617 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Kameras vadības bloka modulis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaKameras vadības bloka modulis 292A54EA0C E80323041AA
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV58540
Nav foto
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 248451KB3A C6Q08392
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV104562
Nav foto
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi 277601KB0A 523010
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV104260
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi WC1G160B 17880FWC1G154
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV84878
LietotaDzinēja vadības bloks DEA010150 DEA010150F
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
403.96 €MDV78205
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi CWTWC1G154 1788DFWC1G154
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV49365










