
1 / 8
Nissan Juke I F15 Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) SD6V12 92600AZ74A
LietotaSKU: MDV95510
20.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | SD6V12 |
| OEM kods | 92600AZ74A |
| Citi kodi | 03774707162 |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 103 000 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6113918 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 92600AZ74A 1938
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV105640
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 110kW
35.34 €MDV53841
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 110kW
20.20 €MDV53414
LietotaDroseļvārsts 194206001 8200614985
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV105717
LietotaDegvielas maģistrālā caurule A2C27000234 5WS40440
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV105687
LietotaĢenerators BT24E2 2310000Q2J
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV105646











