
1 / 8
Nissan Juke I F15 Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) SD6V12 92600AZ74A
UsedSKU: MDV95510
20.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | SD6V12 |
| OEM code | 92600AZ74A |
| Other codes | 03774707162 |
| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 103 000 km |
| Color | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6113918 |
| Condition | Used |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 92600AZ74A 1938
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV105640
UsedGaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 110kW
35.34 €MDV53841
UsedGaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 110kW
20.20 €MDV53414
UsedDroseļvārsts 194206001 8200614985
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV105717
UsedDegvielas maģistrālā caurule A2C27000234 5WS40440
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV105687
UsedĢenerators BT24E2 2310000Q2J
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV105646











