
1 / 19
Nissan Juke I F15 Dzinējs K9K410 K9K
UsedSKU: MDV96877
500.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | K9K410 |
| OEM code | K9K |
| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 103 000 km |
| Color | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6113918 |
| Condition | Used |
Category: Engine
Description
[ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! -------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedDzinējs K9K410 K9K
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
400.00 €MDV104874
UsedDzinējs K9K410 K9K
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
800.00 €MDV100583
UsedDzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins 8200771226
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV105731
UsedĢenerators BT24E2 2310000Q2J
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV105646
UsedSolenoīda vārsts 149566215R 4167584
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV105721
UsedTurbīna 0050212052 54399700127
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
90.00 €MDV105733











